europäische

Landgüterinitiative

  • MAUER
  • MENSCH
  • LANDSCHAFT

Arhitektūras pieminekļa saglabāšanas projekts

Aizdzires Muiža

  • SATIKŠANĀS
  • ZINĀŠANAS
  • PIEDZĪVOJUMS

Caur pagātni uz rītdienu -
2017.gada sezonas uzsākšana!

Piedalies!

Izglītības, kultūras un brīvā laika programma 2017. gadam

ekskursija uz Pūres šokolādes muzeju

Mēs vēlamies kopā baudīt un dodamies kopīgā ekskursijā uz Pūres šokolādes muzeju. Šeit var daudz uzzināt par šokolādi un tās vēsturi, pašiem pēc gaumes un garšas radīt šokolādi.

Kanoe laivu brauciens pa Abavu

Vasara ir klāt, daba sauc! Mēs vēlamies Latviju iepazīt no ūdenstilpņu puses un brauksim kanoe laivu braucienā pa Abavas senleju.

Latvisks vakars

Pēc sportiskām aktivitātēm uz ūdens ļausim dienai izskanēt kultūras un kulinārijas skāvienā. Mūsu mītnes zeme prezentē sevi ar latviskiem ēdieniem, latviskām tautas dziesmām un latviskām dejām. Līdzi ņemam labu noskaņojumu un ļaujamies iepazīt latvisko kultūru!

“Koka Rīgas” prezentācija

"Koka Rīga" ir koka arhitektūras saglabāšanas un renovēšanas centrs. Pie mums ciemosies “Koka Rīgas” vadītājs Vladimirs Eihenbaums.

podniecības darbnīca

Podniecība ir viens no vecākajiem amatniecības veidiem un tā vienmēr ir bijusi mākslas forma ar izmantojamu nozīmi. Podnieks Gottfrids Bielensteins no Potsdamas pie Talsiem ir izveidojis podnieku darbnīcu cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Gottfrieds mums parādīs kā veidot keramikas traukus, dekoratīvas figūras, jautrus zvēriņus!

makšķerēšana

Kur ir ūdens, jābūt zivīm. Latvieši ir dabas mīļotāju tauta un makšķerēšana ir ļoti izplatīts hobijs. Mēs gribam to pamēģināt un, kas ir pašu noķerts , garšo vislabāk kopīgi gatavotās vakariņās!

Ekskursija uz gliemežu audzēšanas fermu “Kangari”

Ko gliemeži ēd un ko viņi dara ziemā? Kas ir gliemežu SPA? Kā var atšķirt vīrišķo un sievišķo gliemezi? Šo visu un vēl daudz citas interesantas lietas var uzzināt gliemežu audzēšanas fermā “Kangari”. Un drosmīgajiem ekskursijas noslēgumā būs iespēja nobaudīt gliemežu uzkodas. Nāc līdzi!

Ekskursija uz Kandavas muzeju

Mēs iegūsim ieskatu par agrāko dzīvi ap un iekš Kandavas, muzeja vēsturnieka Agra Dzeņa prezentāciju “ Kurzemes kungu mājas laika lokos” un degustēsim īpašo Kandavas specialitāti- zīļu kafiju.

Turpmākajā plānā:

Ekskursija uz Rundāles pili

Rundāle ir slavenākais pils komplekss Latvijā un to sauc arī par Baltijas Versaļu. Pēc pils apskates baudīsim pils muzeja direktora Imanta Lancmaņa prezentāciju par tēmu: “Kungu mājas ceļu krustcelēs”.

Ekskursija uz Rumenes muižu

Šī muiža atrodas tikai dažus kilometrus no Kandavas ziemeļiem un tika pirms pāris gadiem renovēta un izbūvēta par viesnīcu un pasākumu centru.

...un daudzi citi plāni. Izmaiņas tiks šeit atjaunotas.

uz augšu