europäische

Landgüterinitiative

 • MAUER
 • MENSCH
 • LANDSCHAFT

Arhitektūras pieminekļa saglabāšanas projekts

Aizdzires Muiža

 • SATIKŠANĀS
 • ZINĀŠANAS
 • PIEDZĪVOJUMS

Caur pagātni uz rītdienu -
2017.gada sezonas uzsākšana!

Piedalies!

Sadarbības iespējas

Muižas atjaunošanas projekts piedāvā dāžādas sadarbības iespējas, kuras var būt gan personīgas motivācijas, gan profesionālu priekšnosacījumu virzītas.

Dažādi cilvēki, dažādi dzīves motīvi...

 • Jūs strādājiet un vēlaties savu ikgadējo atvaļinājumu pavadīt sniedzot atbalstu arhitektūras pieminekļu saglabāšanā? Vai varbūt Jūsu mērķis ir profesionālās darbības īslaicīgs pārtraukums (Sabattical)?
 • Tu esi students un semestra pārtraukumi ir ilgāki nekā Tava iekāre mācīties?
 • Jūs esat pensionārs vai citu iemeslu dēļ patreiz neesat profesionālā darbībā un meklējat jaunus izaicinājumus, vēloties pielietot esošās zināšanas un prasmes vai labprāt tās nododot jaunākai paaudzei?
 • Tu esi ceļojošais amatnieks?
 • Jūs esat Baltijas apceļotājs un vēlaties pāris dienas savu atpūtu Latvijā savienot ar komandas darba pieredzi praktiskā darbībā?
 • Tu esi tikko beidzis skolu un vēlies pirms profesionālo mācību vai profesionālās darbības sākuma ieguldīt savas prasmes labā lietā (arī brīvprātīgs gads vides un sociālā jomā)?
 • Jūs meklējat jaunus dzīves izaicinājumus un paziņu loku vai vēlaties kādu konkrētu laika posmu pavadīt ārpus jūsu ierastās vides?

Nav svarīgi, kāda dzīves situācija jūs pie Aizdzires muižas atvedusi, vienmēr laipni gaidīts tas, kurš līdzi nes iedvesmu, jūtas atbildīgs un izpalīdzīgs, spēj veiksmīgi darboties komandā, ir ieguvis kādu profesionālās darbības specialitāti un diplomu vai arī nav ieguvis un ir enerģiskas motivācijas un ideju pārpilns.

...dažādi laika nogriežņi

Spontāni uz pāris dienām aizbēgt no ikdienas, pavadīt tikai brīvdienas, vairākus mēnešus, kādu noteiktu sezonu vai piedalīties projektā ilgtermiņā –Aizdzires muižas kalendāra plānotājā nav ierobežojumu īsāka vai ilgāka laika pavadīšanai Aizdzires muižā.

...ar vai bez profesionālās sagatavotības

Arhitektūras pieminekļa atjaunošanai, protams, nepieciešami amatnieki speciālisti- 2017 gadā īpaši gaidīti namdari. Ja neesi amatnieks, tas nenozīmē, ka nevari doties uz Aizdzires muižu! Tieši pretēji! Projekts piedāvā plašas darba un nodarbinātības iespējas:

Pirmkārt – Aizdzires muiža gaida arī tos namdarus, kuri ir talantīgi bez kvalifikācijas un diploma, jo , zināms, ka ne visiem talantiem ir atbilstoša izglītība un iegūta profesionālā kvalifikācija.

Otrkārt – projekts ir vairāk nekā celtniecība! Vai esi fotogrāfs, valodnieks, lauksaimniecības eksperts, grafiķis, komandas līderis, biznesa vadītājs, programmētājs, dārznieks, mežsargs, organizators vai biroja palīgs- gaidam plašas spektra speciālistus, talantus un interesentus arī ārpus būvniecības nozares, kas nepieciešami patreizējām vai turpmākām projekta attīstības darbībām.

Treškārt – šogad mūsu mērķis ir kārtot, vākt un tīrīt. Ēkās , drupās, parkā un dārzā . Šeit darbs drosmīgiem arī bez diploma un kvalifikācijas.

Laipni lūgti arī tie komandā, kuriem interesē sports, muzika, kultūra, kuri ar savu devumu var papildināt muižas kultūras un brīvā laika programmu.

Protams, mums nepieciešami eksperti. Šajā sezonā mēs īpaši gaidam:

Namdarus

Mūsu projekta topošajai galvenajai mītnei- 100 gadīgas bijušās dzīvojamās ēkas jumta renovācijai, kur nākotnē paredzēts arī mansarda stāvs.

Arhitektus, inženierus

Analizēt apbūves struktūru, izstrādāt tehniskos risinājumus, būvniecības plānus uzlikt uz papīra - šī ekspertu komanda mums ir īpaši svarīga!

Programmētājus, IT speciālistus

Uzdevumu un pienākumu pārņemšana no mūsu līdzšinējiem speciālistiem mūsu mājas lapas veidošanā un datorgrafikā.

Laukakmeņu mūru un ēku renovācijas ekspertus.

uz augšu